szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

WIARYGODNY SKLEP INTERNETOWY

ZAUFANIE KLIENTA TO WIĘKSZY ZYSK DLA TWOJEGO E-BIZNESU

POTWIERDŹ WIARYGODNOŚĆ SWOJEGO E-SKLEPU

CERTYFIKAT • WIARYGODNEGO • SKLEPU • INTERNETOWEGO

ZWIĘKSZ ZAUFANIE SWOICH KLIENTÓW

WZMOCNIJ SWOJĄ POZYCJĘ W BRANŻY E-COMMERCE

POTWIERDŹ SOLIDNOŚĆ SWOJEGO E-BIZNESU PRZEZ NIEZALEŻNY PODMIOT CERTYFIKUJĄCY

COFNIJ
NASTĘPNY

JAKI JEST BEZPIECZNY E-SKLEP?

Każdy Wiarygodny Sklep Internetowy powinien udostępnić na stronie internetowej szczegółowe dane tj. nazwę firmy, dane adresowe, dane rejestrowe firmy oraz dane do kontaktu, takie jak numer telefonu oraz adres email.
Jeżeli stwierdzisz brak powyższych danych firmy na stronie internetowej sklepu, zachowaj ostrożność. Brak podstawowych informacji o przedsiębiorcy nie jest właściwy dla rzetelnych e-Sklepów.
Każdą firmę można przynajmniej w podstawowym zakresie samodzielnie sprawdzić na stronach GUS (http://www.stat.gov.pl/regon/). Wystarczy wpisać jej NIP lub REGON, pojawi się informacja czy dana firma faktycznie istnieje i czy podane na stronie dane zgadzają się ze stanem faktycznym.
Ponadto na stronie internetowej sklepu szukaj potwierdzeń uczestnictwa w renomowanych Programach certyfikujących e-Sklepy, na przykład Wiarygodny Sklep Internetowy. Sklep uczestniczący w naszym Programie niewątpliwie został zweryfikowany przez naszych ekspertów zarówno pod względem wiarygodności formalno-prawnej, jak i pod kątem stosowania dobrych praktyk sprzedaży elektronicznej oraz wiarygodności finansowej (czyli czy sklep nie zalega z płatnościami wobec innych swoich kontrahentów). Po znalezieniu informacji na temat uczestnictwa Sklepu w naszym Programie, zawsze potwierdź to na naszej stronie internetowej poprzez wpisanie w wyszukiwarce nazwy strony internetowej e-Sklepu. Jeśli pojawi się wizytówka tego podmiotu, to znaczy, że możesz bez obaw zawierać transakcję.

Regulamin do Pobrania

Regulamin on-line

Do Góry